Portal Info
Travel

هر آنچه در مورد تحصیل در سوئد باید بدانید

همه چیز در مورد تحصیل در سوئد، دوره زبان در سوئد، تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان، شرایط تحصیل در سوئد با مدرک دیپلم، تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در سوئد و تحصیل در سوئد در مقطع دکترا.

خبرنامه دانشجویان ایران: یکی از بزرگترین تصمیمات در زندگی هر شخصی ممکن است تصمیم به تحصیل در اروپا باشد. در این مقاله با توضیح مواردی نظیر تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان، تحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در سوئد، تحصیل در سوئد در مقطع دکترا، شرایط تحصیل در سوئد با مدرک دیپلم و هزینه تحصیل در سوئد 2019 شما را آگاه کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین پر کردن  فرم ارزیابی رایگان برای تحصیل در اروپا و تحصیل در سوئد میتوانید به سایت موسسه eustudy مراجعه کنید و از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایید.

شرایط تحصیل در سوئد
سوئد یکی از برترین کشورهای جهان است که هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل در اروپا این کشور را انتخاب می کنند تحصیل رایگان در سوئد از سال ۲۰۱۱ برداشته شده است و دانشجویان باید مبالغی که در ادامه در بخش هزینه تحصیل در سوئد ذکر میکنیم را با توجه به مقطع تحصیلی بپردازند. برخی از دانشگاه ها و مؤسسات سوئدی شرایط بورسیه تحصیلی دکترا در سوئد و شرایط بورسیه تحصیلی در سوئد و بورسیه کارشناسی ارشد سوئد را بر مبنای رشته مورد نظر و ملیت متقاضیان ارائه می کنند.

مزایای ادامه تحصیل در سوئد

از جمله مزایای منحصر به فرد تحصیل و  ادامه تحصیل در سوئد عبارت اند از:

قبل از دانستن هزینه تحصیل در کشور سوئد نیاز است که هزینه زندگی در سوئد را بدانیم.

ویزای تحصیلی سوئد

ویزای تحصیل در سوئد، ویزای شینگن است که به صورت کارت اقامت صادر می شود و دانشجو اجازه کار نیمه وقت را دارد و در صورت داشتن شرایط ویزای همسر و فرزندان نیز صادر می شود. ویزای دوره زبان انگلیسی در سوئد نیز همین شرایط را دارد.

اخذ ویزای تحصیلی سوئد برای دوره های زیر میسر می باشد:

اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در سوئد(اینجــا)

مقاطع مختلف تحصیلی در سوئد
تحصیل در مقطع لیسانس سوئد: طول این دوره ۴ سال است و اندکی از رشته ها به زبان انگلیسی و مابقی به زبان سوئدی تدریس میشود. شروع ترم ها در ماه های ژانویه و سپتامبر می باشد. سطح زبان مورد نیاز در این مقطع آیلتس ۶ است و دانشجویان حق 20 ساعت کار در هفته را دارند.

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد سوئد: تحصیل در مقطع فوق لیسانس میتواند در دوره های یکساله و دو ساله باشد و دروس عموما به زبان انگلیسی ارائه می شوند و سطح آیلتس ۶.۵ مورد نیاز است.

تحصیل در سوئد در مقطع دکترا: شروع ترم ها برای دریافت ویزای تحصیلی دکترا سوئد بستگی به نظر استاد دارد و زمان مشخصی برای آن تعیین نشده است مدت تحصیل ۴ تا ۵ سال است و دروس به زبان سوئدی و انگلیسی ارائه می شوند. از مزایای تحصیل دکترا در سوئد میتوان به دریافت حقوق اشاره کرد. حقوق دکتری در سوئد مشمول مالیات است که منجر به گرفتن اقامت سوئد میشود.

برای اپلای برای دکترا در سوئد معدل دانشجو باید در رده A باشد و مقالات ISI داشته باشد. سطح آیلتس ۷ مورد نیاز است. دانشجویان مقطع دکتری می توانند بورسیه دریافت کنند.

با پر کردن فرم ارزیابی رایگان شرایط خود را بسنجید و منتظر تماس مشاوران ما با خود باشید.

دوره زبان سوئد:

به غیر از رشته های پزشکی و پرستاری و پیراپزشکی که به زبان سوئدی ارائه می شود، عموم رشته ها در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی است.

دوره زبان انگلیسی در سوئد

دوره آموزش زبان سوئدی در سوئد

برای آن دسته از افرادی که قصد دارند در رشته های پرستاری و مامایی و پزشکی و پیراپزشکی سوئد مشغول به کار شوند و یا به تحصیل بپردازند، دوره های زبان سوئدی یک ساله برگزار می شود.

بیشتر بخوانید: دوره زبان در سوئد

پزشکان سوئد و پرستاران و ماماها برای اقامت سوئد از طریق دوره زبان سوئدی با شرکت در دوره آموزش زبان سوئدی در سوئد، یک ویزای موقت دریافت کرده و بعد از ان میتوانند مشغول به کارشوند.

Rock music
Magical travel