دوشنبه, 27 آذر 1396

جزئیات ثبت نام رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزادژپنج‌شنبه 6 مهر 1396 - 09:18

سازمان مرکزی

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی آخرین جزیبات ثبت نام در رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با توجه به درخواست تعداد زیادی از متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته، امکان ثبت نام در تعدادی از این رشته ها در واحدهای دانشگاهی خارج از استان تهران که ظرفیت ثبت نام آنها تکمیل شده است، فراهم گردیده است.

همه متقاضیان می توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 10مهر ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

همچنین امکان ثبت نام در سایر رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که تاکنون ظرفیت ثبت نام آنان تکمیل نشده است همچنان ادامه دارد.

امکان ثبت نام در سایر رشته / محلها خارج از لیست اعلام شده زیر که ظرفیت ثبت نام آنان تکمیل شده است در این نیمسال فراهم نمی باشد و در خصوص شرایط ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در نیمسال دوم 97-96 متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست رشته و محل های دانشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته که ظرفیت ثبت نام آنان افزایش یافته است به شرح زیر است:

حقوق : واحدهای ارومیه، رشت، خمینی شهر

روانشناسی: واحدهای قم، خمینی شهر، خوراسگان (اصفهان)، رشت و کرج

حسابداری: واحدهای کرج، خوراسگان (اصفهان)

مهندسی پزشکی: واحدهای مشهد، رشت