چهارشنبه, 02 آبان 1397

عده فرهاد رهبر در آستانه تحقق؛

نکاتی درباره «مهمانی دائم» دانشجویان دختر دانشگاه آزاد +جدول

 

با گذشت حدود دو ماه از وعده فرهاد رهبر، اخبار حاکی از آن است که مقدمات تحقق وعده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حال انجام است و دانشجویان دختر این دانشگاه از ترم آینده می‌توانند با توجه به ضوابط و شرایط مندرج در شیوه‌نامه، به شهر محل سکونت خود منتقل شوند.

 

 

به گزارش خبرنگار صنفی - آموزشی «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ اواخر مهرماه امسال بود که فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جریان سفر به قم و دیدار با مراجع تقلید، خبر از «موافقت با تقاضای دانشجویان دختر برای بازگشت به شهر خود» داد و تاکید کرد یکی از سیاست‌هایی که این دانشگاه در نظر گرفته، بومی‌گزینی است. با گذشت حدود دو ماه از وعده فرهاد رهبر، اخبار حاکی از آن است که مقدمات تحقق وعده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حال انجام است و دانشجویان دختر این دانشگاه از ترم آینده می‌توانند با توجه به ضوابط و شرایط مندرج در شیوه‌نامه، به شهر محل سکونت خود منتقل شوند.

* زمان‌بندی ثبت‌نام در نقل و انتقال دانشجویان
علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگویی با بیان اینکه ثبت‌نام برای نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال دوم براساس تقویم دانشگاهی، از روز شنبه 25 آذرماه آغاز می‌شود، گفت: با برنامه ریزی‌های صورت‌گرفته، تدبیری اندیشیده شده تا نتیجه درخواست‌های نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان، بدون وقفه اعلام شود.

::برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید::

* جزئیات نحوه نقل و انتقال دانشجویان دختر
طبق اعلام مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، ماده الحاقی شیوه‌نامه نقل و انتقالات دانشجویی در خصوص میهمانی دائم دانشجویان دختر در مقاطع کاردانی و کارشناسی به محل سکونت والدین یا همسر، از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی ابلاغ شده است. در این زمینه، نکاتی وجود دارد که دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی باید پیش از اقدام به ثبت‌نام در سامانه نقل و انتقال، به آنها توجه کنند.

::برای مشاهده سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید::

جزئیات نحوه نقل و انتقال دانشجویان دختر

* شرایط نقل و انتقال سایر دانشجویان دانشگاه آزاد
سایر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نیز با توجه به شرایط و ضوابط نقل و انتقال این دانشگاه می‌توانند شرایط حضور خود در سایر واحدهای دانشگاه آزاد را فراهم نمایند. پیش از این «خبرنامه دانشجویان ایران» به صورت مفصل به موضوع نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پرداخته است و قوانین آن را تشریح کرده که در ادامه می‌توانید با کلیک روی کادر زیر، از این قوانین مطلع شوید.